Zümrüt Butik Otel

Zümrüt Butik Otel

Otel 2018 yılından beri Bodrum merkezde hizmet veriyor. Denize oldukça yakın bir mesafede olan otel müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Otel Özellikleri

Otel yılın her günü müşterilerini ağırlıyor ve toplamda otelde 9 oda bulunuyor. Oldukça konforlu olan odalarda wifi bulunuyor. Ayrıca kişisel dolaplara da yer veriliyor. Otelin odaları bahçe manzaralıdır aynı zamanda balkonlar bulunmaktadır. Aynı zamanda odalarda su ısıtıcıları, özel banyo malzemeleri, havlular bulunuyor.

Eğer otelde konakladığınız zamanlarda kahvaltınızı bahçede yapmak isterseniz otele ait ağaçların arasında kahvaltı yapabiliyorsunuz. Otel denize yakın olduğu için eğlence mekanlarına da kolayca ulaşabilirsiniz. Güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Ayrıca otel marinaya yakın bulunduğu için kolayca gemi turlarına katılabilir isterseniz sahilde güneşlenme imkanına da sahip olabiliyorsunuz. Otel plaja oldukça yakın olduğu için kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bunun dışında zümrüt butik otel merkezde bulunduğu için Bodrum çarşıya gidebilir dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz. Çarşıya gelmişken Bodrum Kalesine de çıkıp tarihi güzelliklerin tadına varabilirsiniz.

Neden Zümrüt Butik Otel

Otel oldukça konforlu bir oteldir ve oteli seçtiğiniz için pişman olmazsınız. Otelin güleryüzlü çalışanları ile işlemlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz. Otel çalışanları 7 gün 24 saat sizlerle ilgileniyorlar. Otel temizliği kendine esas aldığı için odaları her gün temizlenmekte ve hijyenik bir ortamda tatil yapabiliyorsunuz.

Otel İletişim

Otelde oda tutmak için otele ait internet sitesini inceleyebilirsiniz. İnternet sitesinden otele ait odaları inceleyebiliyor ve boşsa eğer istediğiniz odayı seçebiliyorsunuz. Otel müşterilerine erken rezervasyon olanağı da sağlıyor. Ve erken rezervasyon ile daha uygun bir ücret ödemiş oluyorsunuz. Ve güzel bir tatil için ilk adımı atıyorsunuz. Ve otelinize yakın olan yerlere ulaşabilir gezip görebilirsiniz.

Otele ait telefon numaralarını kullanarak merak ettiğiniz soruları sorabilir ve yetkililerden bilgi alabilirsiniz. Otelin galerisinde yer alan resimlere bakarak otel hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Otel Bodrum merkezde en çok tercih edilen butik otel olma özelliğine sahiptir. Ayrıca otelde konaklayan müşterilerin yorumlarını okuyup butik otel hakkında fikir edinebilirsiniz. Güzel bir otelde konaklayıp tatil yapmak istiyorsanız Zümrüt Butik otel isteklerinizi tamamı ile karşılamaktadır.

Bir Yorum Yapın